Ketonová dieta pro muže

Publikováno: 5.5.2019
Nízkosacharidová dieta - Ketonová dieta pro muže

Víte, jaké je Vaše BMI?

Výpočet BMI

Unikátem daného dietního plánu je to, že je určený skutečně pro každého. A to pro osoby různého věku, stejně jako pohlaví. Je vhodná jak pro ženy, které chtějí zhubnout, tak nelze zapomínat ani na to, že doporučována je samozřejmě ketonová dieta pro muže. A to pro každého, kdo není spokojený se svou postavou. Bez ohledu na to, zda má nadváhu jenom několik málo kilogramů, nebo je již ve stavu, kdy mu byl vypočítán vyšší stupeň obezity.

Nízkosacharidová dieta pro muže je určena i těm fyzicky pracujícím

Je jasné, že rozdíl mezi mužem a ženou je velmi často v jejich energetickém výdeji. Ženy ho mají obvykle vyšší, zatímco muži ho mají vyšší. Hlavně potom v případě, kdy muž pracuje fyzicky a během dne spálí velké množství energie. Nízkosacharidová dieta pro muže vhodná je, jelikož není založena na hladovění, ani na co největším snížení příjmu kalorií. Právě naopak. Založena je na eliminaci sacharidů a navození stavu ketózy. Stavu, kdy tělo získává energii ze svých tukových zásob, kde jí je dostatek. Zároveň je dieta založena na 5 jídlech denně, díky čemuž má každý chlap dostatek stravy po celý den. Navíc nechybí možnost doslova neomezené konzumace zeleniny, kterou lze doplnit prázdný žaludek.

Příprava jídel je snadná

Že je proteinová dieta určená i pro muže dokládá také fakt, že není založena na každodenním trávení dlouhých hodin v kuchyni. Jídelníček může být složený z běžných snadno připravených pokrmů. Trendem jsou také již hotová jídla, u kterých není nutné učit se vařit, jelikož je stačí rozbalit, do 5 minut připravit ke konzumaci a následně sníst. To ocení každý muž, který žije sám a vařit neumí, stejně jako muž, který je pracovně vytížený a vstává brzy ráno a přichází z práce pozdě v noci. A jeho zaměstnání zároveň neumožňuje připravovat si jídla klasickou formou. I v tom jsou velké výhody pávě této ketonové diety.