Ketonová dieta recenze

Publikováno: 6.5.2019
Nízkosacharidová dieta - Ketonová dieta recenze

Víte, jaké je Vaše BMI?

Výpočet BMI

Jaké má nízkosacharidová dieta recenze? Jsou primárně pozitivní, což je dáno už tím, že se jedná o princip hubnutí, který není založený na drastickém hladovění a odmítání jídla. Jde o změnu stravovacích návyků, kdy jsou z potravin primárně eliminovány sacharidy. Jinak lze jíst v podstatě bez omezení. Díky tomu je jídelníček pestrý a bohatý na celou řadu různých jídel. Pozitivní recenze na proteinovou dietu naznačují, že není nutné mít strach ani z jednotvárnosti, ani z toho, že by měl člověk hlad. Celkem je během dne k dispozici 5 jídel.

Proč má ketonová dieta recenze hlavně pozitivní? Je to i díky snadné přípravě jídel

Není nutní trávit každý den několik hodin v kuchyni. Důvod, proč má ketonová dieta recenze primárně pochvalné je ten, že příprava jídel není nijak složitá. Kdo se rozhodne vařit si sám, ten má jistotu bohatého výběru potravin, které lze do jídelníčku zařadit. Určená je i pro osoby vytížené, jelikož je možné zakoupit již hotová jídla, která jsou jednoduchá na přípravu. Stačí v podstatě jenom 5 minut času a jídlo je hotové. A bude takového složení, aby obsahovalo minimum sacharidů i jednoduchých cukrů a naopak maximum bílkovin, což je pro tento dietní režim typické.

Proteinová dieta je bezpečná a fungující

Pozitivní recenze na proteinovou dietu jsou spojeny také s faktem, že se jedná o režim, který je bezpečný. Nejedná se o žádnou drastickou metodu, během které by docházelo ke každodennímu hladovění. Nijak nebezpečný není ani stav označovaný jako ketóza, na kterém je dieta založena. Jedná se o zcela běžný proces v lidském těle, kdy tělo nebere energii z konzumované stravy, ale z tukových zásob, které jsou uloženy v lidském těle. Dále jde o program, který skutečně vede k redukci váhy. Díky ketóze je energie získávána z tuku, který je díky tomu spalován. Váha tak mizí přesně na těch místech, které jsou potřeba.